Plánujete li nový produkt, službu, nebo marketingovou kampaň, budete zcela jistě potřebovat vědět, jak si stojí Vaše značka na trhu.

Předpokládáte, že Vaše značka je dobře etablovaná na trhu a zákazníci ji vnímají jako perspektivní? Vaše okolí o ní hovoří v superlativech? Co se stane, pokud veřejné mínění ukáže, že Vaše značka působí levně, nekvalitně, zaostale, nebo ji zákazníci vůbec neznají?

Co by se stalo, kdyby jste plánovali kampaň na svůj produkt, o kterým si myslíte, že ještě není na trhu dobře etablován? A veřejné mínění by ukázalo, že značku vnímají velice pozitivně, jsou na ni připraveni a čekají na uvedení?

V obou případech byste pravděpodobně nastavili marketingovou a obchodní komunikaci produktu / služby špatně. Umíte si představit, kolik investic byste v tu chvíli dokázali „vyhodit oknem“?

Předejděte tomu. Rozhodujte s jistotou, a ve výsledku ušetřete náklady!

Zpracujeme Vám kompletní analýzu postavení Vaši značky na českém (nebo regionálním) trhu. Budete dobře vědět, na čem jste, a budete mít silné informační zázemí k vytvoření skutečně perspektivní kampaně.

My budeme rádi, že využíváte profesionálních služeb. Vy budete rádi, že Vám Vaše kampaň, nebo strategie vyjde.

Pro bližší informace a rady nám zavolejte na info-linku brand managementu – 777 661 368