Retenční aktivita je poslední činností Vaši firmy, která může pomoci k tomu, abyste neztratili svého zákazníka. Je obrovsky důležitá především u velkých společností, které mají tisíce klientů a jsou založeny na bázi poskytování služeb.

Retenční průzkumy provádíme vždy v porovnání s nejbližší konkurencí. Snažíme se získat data, jak je odlišný Vás retenční proces od procesu konkurence. Jak zvládají Vaši pracovníci argumentaci na parametry konkurenční služby / produktu. Tyto data pak vztahujeme na podrobnou analýzu poskytovaných služeb / produktů a důvodů, které vedly k tomu, že zákazník začal přemýšlet o odchodu k jiné značce.

Rádi Vám vypracujeme studii, která bude pojednávat o celé zákaznické cestě a jeho reakcím na konkurenční produkty. Retenční aktivitu pak budete moci přizpůsobit podle toho, z jakého důvodu zákazníci nejčastěji odcházejí. Často to bývá zcela jiný důvod, než který je nahrán ve Vašich call centrech.

Pokud chcete reálně změřit účinnost Vašich retenčních aktivit, je to pomerně obtížný proces. Předtím, než začnete, prosím kontaktujte nás a my Vám poradíme, které faktory byste do zadavatelské specifikace měli dát.

V čem průzkum retenčních aktivit pomohl firmám:

  • zjistili, na které faktory se při retenční komunikaci zaměřit
  • zjistili, jaké faktory používá konkurence
  • dokázali udržet více zákazníků

Pro bližší informace volejte infolinku: 777 661 368.