Jste zadavatelem reklamy a nyní máte k dipozici několik storyboardů (návrhů reklam)? Než investujete peníze, počlivě zvažte, jakým směrem se vydáte. Může se Vám to bohatě vyplatit. Ve světě reklamy, kde nikdy nevíte, jak Vaše zákazníci sdělení přijmou, dostanete data, o které se můžete opřít.

Reklama jako taková musí být vždy cílena na co možná největší skupinu Vašich potencionálních zákazníků. Nikdy nemůže dojít k tomu, aby se reklama vybírala podle subjektivního pocitu odpovědného člověka.

Není nic jednoduššího, než využít našeho širokého vzorku participujících členů a nechat si otestovat sdělení reklamy předem. Tento průzkum bývá velice rychlý a poskytne Vám velice cenná data ještě před zadáním finální reklamy.

Kontaktujte nás pro bližší informace ohledně testování reklam. Možná Vás překvapí, jak rychlé mohou být, pomocí moderní technologie, výsledky na Vašem stole.

Možná Vás dokonce překvapí, kolik peněž a stresu Vám takový průzkum přinese.

Testování marketingových akcí
Plánujete udělat pro svoji společnost marketingovou akci libovolného formátu? Potřebujete zjistit, jak daný segment trhu tuto akci ohodnotí ještě předtím, než se realizuje?

Využijte naší široké zákaznické databáze a nechte si zjistit, jaké asi budou reakce. Průzkum můžeme navrhnout i tak, že se budou sledovat parametry, které Vám sami napoví, jak by měla právě Vaše akce vypadat. Budete mít reálná data z trhu, podle kterých se budete moci rozhodnout.